!!! Kalenders zijn informatief. Raadpleeg steeds uw ploegverantwoordelijke

UPDATE 23/09/21: FALOSKALENDER AANPASSINGEN IN DEZE KLEUR

WEDSTRIJDKALENDER SPORTA DAMES


Dag Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Zaal Terrein
Zo 26/09/2021 11:00 Volley Niel 1 Cantincrode NIEL 1
Vr 01/10/2021 20:15 Cantincrode Geel Zwart Wijnegem 2 DRAB 3
Vr 08/10/2021 21:00 WEK Loenhout 1 Cantincrode LOEN 1
Vr 15/10/2021 20:15 Cantincrode AVO Melsele 2 DRAB 3
Za 23/10/2021 13:00 AVO Melsele 2 Cantincrode MEL 1
Vr 12/11/2021 20:15 Cantincrode Bovo DRAB 3
Vr 19/11/2021 20:30 Mavoc Mechelen 1 Cantincrode PLA 1
Vr 26/11/2021 20:15 Cantincrode Afgekeurd VC DRAB 3
Vr 03/12/2021 21:00 Hellvoc 2 Cantincrode HEM 1
Vr 10/12/2021 20:15 Cantincrode Asterix Kieldrecht DRAB 3
Vr 17/12/2021 21:00 Bovok Cantincrode BOR 1
Vr 07/01/2022 20:15 Cantincrode Volley Niel 1 DRAB 3
Vr 14/01/2022 20:00 Geel Zwart Wijnegem 2 Cantincrode WIJN 2
Vr 21/01/2022 20:15 Cantincrode WEK Loenhout 1 DRAB 3
Vr 11/02/2022 21:15 Bovo Cantincrode SBB 1
Vr 18/02/2022 20:15 Cantincrode Mavoc Mechelen 1 DRAB 3
Vr 04/03/2022 20:15 Cantincrode Hellvoc 2 DRAB 3
Vr 11/03/2022 20:00 Afgekeurd VC Cantincrode WIJN 2
Zo 27/03/2022 15:00 Asterix Kieldrecht Cantincrode KRIE 1
Vr 01/04/2022 20:15 Cantincrode Bovok DRAB 3




WEDSTRIJDKALENDER SPORTA HEREN

wednr reeks dag datum uur thuis uit zaal TER opm
010501 H4A vrij 17/09/2021 20:15 Cantincrode Dosko@Ristorno 2 DRAB T2

FORFAIT LINT

H4A vrij 1/10/2021 20:15 Cantincrode Tesla Lint VC 6 DRAB T2
050501 H4A vrij 15/10/2021 20:15 Cantincrode Woka 2 DRAB T2
170501 H4A vrij 29/10/2021 20:15 Cantincrode Kokaz 4 DRAB T2
090501 H4A vrij 26/11/2021 20:15 Cantincrode Sveka Schoten 3 (Vojaka) DRAB T2
130501 H4A vrij 7/01/2022 20:15 Cantincrode Don Bosco Hoboken VC DRAB T2
190501 H4A vrij 18/02/2022 20:15 Cantincrode Geel Zwart Wijnegem 3 DRAB T2
220501 H4A vrij 4/03/2022 20:15 Cantincrode Vosco 2 DRAB T2
210501 H4A vrij 18/03/2022 20:15 Cantincrode AVT DRAB T2 geen zaal
wednr reeks dag datum uur thuis uit zaal TER opm
020503 H4A zat 25/09/2021 20:00 Don Bosco Hoboken VC Cantincrode DBH T1
060501 H4A vrij 22/10/2021 21:00 Kokaz 4 Cantincrode KON T4
080503 H4A vrij 19/11/2021 21:30 Geel Zwart Wijnegem 3 Cantincrode WIJN T1
100502 H4A vrij 3/12/2021 21:30 AVT Cantincrode SL T1
110501 H4A vrij 10/12/2021 20:30 Vosco 2 Cantincrode MAR T2
120505 H4A zat 18/12/2021 18:00 Dosko@Ristorno 2 Cantincrode EHR T1

FORFAIT LINT

H4A vrij 14/01/2022 20:45 Tesla Lint VC 6 Cantincrode OCL T1
160504 H4A vrij 28/01/2022 19:45 Woka 2 Cantincrode WOM T3
200504 H4A vrij 11/03/2022 20:15 Sveka Schoten 3 (Vojaka) Cantincrode ZEUR T2


WEDSTRIJDKALENDER FALOS+

Kalender Falos 2021-202
5/09/2021 CRAC DUVO 3 MINI 10:00
12/09/2021 Kalfort XXL CRAC Vrijhals

13.15

19/09/2021 Vrij
26/09/2021 Beker
3/10/2021 Rumst B CRAC Uitgedekt schoor 9:00
10/10/2021

vrij


17/10/2021

Mechelen Coloma

CRAC

Iham

9:00
24/10/2021 Beker
7/11/2021 CRAC Rijmenam MINI 10:00
14/11/2021 VC Branst CRAC Het Breeven 9:15
21/11/2021 CRAC Lint MINI 10:00
28/11/2021 Oppuurs CRAC Sporthal St.-Amands 9:30
5/12/2021 Beker
12/12/2021 CRAC Kwb Baasrode MINI 10:00
19/12/2021 DUVO 3 CRAC Rooienberg 9:00
9/01/2022 CRAC Kalfort XXL MINI 10:00
16/01/2022 Vrij
23/01/2022 CRAC Rumst B MINI 10:00
30/01/2022

vrij


6/02/2022 Beker
13/02/2022 CRAC Mechelen Coloma MINI 10:00

20/02/2022

Rijmenam CRAC Berentrode 20:45
6/03/2022 CRAC VC Branst MINI 10:00
13/03/2022 Lint CRAC De Witte Merel 10:00
20/03/2022 CRAC Oppuurs MINI 10:00
27/03/2022 Kwb Baasrode CRAC Sporthal St.-Amands 9:00
SPORTHALLEN
Het Breeven Bareelstraat 111B 2880 Bornem
Sporthal St.-Amands Sportlaan 7 2890 St.-Amands
Vrijhals C. Verschaevestraat 15 2870 Puurs
Berentrode Grote Doelstraat 1a 2820 Bonheiden
Uitgedekt schoor Europalaan 3 2840 Terhagen
De Witte Merel Liersesteenweg 25 2547 Lint
Rooienberg Rooienberg 58 2570 Duffel
De Krinkel Ruisbroek-dorp 28 2870 Puurs

Iham: Bautersemstraat 57 Mechelen

De Nachtegaal: Duffelsesteenweg 145 Kontich