TOOGDIENST

Al onze leden dienen tussen 25 april en 14 augustus een aantal uren toogdienst te vervullen.   

Hieronder kan u de kalender vinden.  Indien je door omstandigheden je toogdienst niet kan vervullen, zoek dan zelf een vervanger of wissel met iemand anders.

Enkele spelregels voor het vervullen van de toogdienst:  kom zeker op tijd om te openen. 

 bij de afsluit: glazen, kopjes, lepels,... afwassen en afdrogen, lege flesjes naar achteren doen en sorteren, lege blikken, plastic flesjes naar achteren doen en in de blauwe zak doen, koeltogen aanvullen, alle lichten doven, alles afsluiten (ook achteraan)   

April Dag Uren Deelnemer1 Deelnemer2 Activiteit
25 maandag 19u00 - 23u30 Geert De Keersmaeker
26 dinsdag 19u00 - 23u30 Sandra De Smedt
27 woensdag 19u00 - 23u30 Cathy Stockmans
28 donderdag 19u00 - 23u30 Matthias Leysen
28 donderdag 20u30 - 00u30 Rob Heeman voetbal
29 vrijdag 19u00 - 23u30 voetbal voetbal
30 zaterdag 09u00 - 13u30 Viv Willems
30 zaterdag 13u00 - 17u30 Marianne Van Houche
30 zaterdag 17u30 - 22u00 Simon Hinnekens
Mei Dag Uren Deelnemer1 Deelnemer2 Activiteit
1 zondag 09u00 - 13u30 Natasha Bauwens tennis culinair
1 zondag 13u00 - 17u30 Chris Wellens Nicole Creyf tennis culinair
1 zondag 17u30 - 22u00 Marc Heeman Karl Mertens tennis culinair
2 maandag 19u00 - 23u30 Eric Sturm
3 dinsdag 19u00 - 23u30 Elke Alewaters
4 woensdag 19u00 - 23u30 Cathy Stockman
5 donderdag 19u00 - 23u30 Eric Van Tilburg
5 donderdag 20u30 - 00u30 Yves Adriaenssens voetbal
6 vrijdag 19u00 - 23u30 Suzy Dricot
7 zaterdag 09u00 - 13u30 Filip De Donder
7 zaterdag 13u00 - 17u30 Filip De Donder
7 zaterdag 17u30 - 22u00 Filip De Donder
8 zondag 09u00 - 13u30 Yves Adriaenssens
8 zondag 13u00 - 17u30 Wendy Verreydt
8 zondag 17u30 - 22u00 Wim Van Velthoven
9 maandag 19u00 - 23u30 Nathalie Beyers
10 dinsdag 19u00 - 23u30 Sandra De Smedt
11 woensdag 19u00 - 23u30 Chris Wellens
12 donderdag 19u00 - 23u30 Matthias Leysen
12 donderdag 20u30 - 00u30 Dirk De Keersmaeker voetbal
13 vrijdag 19u00 - 23u30 voetbal voetbal
14 zaterdag 09u00 - 13u30 Dirk Dillen
14 zaterdag 13u00 - 17u30 Carl Borgmans
14 zaterdag 17u30 - 22u00 Ann Tritz
15 zondag 09u00 - 13u30 Syrah Bilsen
15 zondag 13u00 - 17u30 Dory Truyen
15 zondag 17u30 - 22u00 Tom Van Looy
16 maandag 19u00 - 23u30 Cathy Stockman
17 dinsdag 19u00 - 23u30 Geert De Keersmaeker
18 woensdag 19u00 - 23u30 Dory Truyen
19 donderdag 19u00 - 23u30 Nathalie Beyers
19 donderdag 20u30 - 00u30 Dirk Heeman voetbal
20 vrijdag 19u00 - 23u30 Philip Hollevoet Memet Uyar Clubavond
21 zaterdag 09u00 - 13u30 Kathy Heylen
21 zaterdag 13u00 - 17u30 Suzy Dricot
21 zaterdag 17u30 - 22u00 Rob Heeman
22 zondag 09u00 - 13u30 voetbal voetbal
22 zondag 13u00 - 17u30 voetbal voetbal
22 zondag 17u30 - 22u00 Herman Mielants
23 maandag 19u00 - 23u30 Eric Sturm
24 dinsdag 19u00 - 23u30 Sandra De Smedt
25 woensdag 19u00 - 23u30 Elke Alewaters
26 donderdag 09u00 - 13u30 Magalie Rubbens feestdag
26 donderdag 13u00 - 17u30 Eric Van Tilburg feestdag
26 donderdag 17u30 - 22u00 Cedric VandeVel feestdag
26 donderdag 20u30 - 00u30 Herman Mielants voetbal
27 vrijdag 19u00 - 23u30 Kri Adriaenssens
28 zaterdag 09u00 - 13u30 Erik van der Jeught
28 zaterdag 13u00 - 17u30 Carl Borgmans
28 zaterdag 17u30 - 22u00 Dirk De Keersmaeker
29 zondag 09u00 - 13u30 Yolande Peeters
29 zondag 13u00 - 17u30 Viv Willems
29 zondag 17u30 - 22u00 Tom Van Looy
30 maandag 19u00 - 23u30 Wim Van Velthoven
31 dinsdag 19u00 - 23u30 Wendy Verreydt
Juni Dag Uren Deelnemer1 Deelnemer2 Activiteit
1 woensdag 19u00 - 23u30 Cedric VandeVel
2 donderdag 19u00 - 23u30 Jef Van Winckel
2 donderdag 20u30 - 00u30 Eric Van Tilburg voetbal
3 vrijdag 19u00 - 23u30 Yolande Peeters
4 zaterdag 09u00 - 13u30 Luc Norga
4 zaterdag 13u00 - 17u30 Nicole Creyf
4 zaterdag 17u30 - 22u00 Karl Mertens
5 zondag 09u00 - 13u30 Natasha Bauwens
5 zondag 13u00 - 17u30 Carl Borgmans
5 zondag 17u30 - 22u00 Marc Heeman
6 maandag 09u00 - 13u30 Jef Van Winckel
6 maandag 13u00 - 17u30 Wendy Verreydt
6 maandag 17u30 - 22u00 Wim Van Velthoven
7 dinsdag 17u30 - 22u01 Nathalie Beyers
8 woensdag 17u30 - 22u02 Geert De Keersmaeker
9 donderdag 19u00 - 23u30 Dory Truyen
9 donderdag 20u30 - 00u30 Herman Mielants voetbal
10 vrijdag 19u00 - 23u30 Philippe Hollevoet Memet Uyar clubavond
11 zaterdag 09u00 - 13u30 Jan De Groeland
11 zaterdag 13u00 - 17u30 Marianne Van Houche
11 zaterdag 17u30 - 22u00 Luc Van Herpe
12 zondag 09u00 - 13u30 Rudy Pals
12 zondag 13u00 - 17u30 Linda Van Liefferinge
12 zondag 17u30 - 22u00 Eddy Baeyens
13 maandag 19u00 - 23u30 Chris Wellens
14 dinsdag 19u00 - 23u30 Elke Alewaters
15 woensdag 19u00 - 23u30 Luc Norga
16 donderdag 19u00 - 23u30 Eric Sturm
16 donderdag 20u30 - 00u30 Dirk Dillen voetbal
17 vrijdag 19u00 - 23u30 Tom Van Looy
18 zaterdag 09u00 - 13u30 Linda Van Liefferinge uitnodigingsdag
18 zaterdag 13u00 - 17u30 Ann Tritz Kathy Heylen uitnodigingsdag
18 zaterdag 17u30 - 22u00 Philip Hollevoet Memet Uyar uitnodigingsdag
18 zaterdag 19u00 - 23u30 Dirk De Keersmaeker uitnodigingsdag
19 zondag 09u00 - 13u30 Syrah Bilsen
19 zondag 13u00 - 17u30 Simon Hinnekens
19 zondag 17u30 - 22u00 Michel Spaepen
20 maandag 19u00 - 23u30 Ann Hermans
21 dinsdag 19u00 - 23u30 Joke Peeters
22 woensdag 19u00 - 23u30 Marc Heeman
23 donderdag 19u00 - 23u30 Jef Van Winckel
23 donderdag 20u30 - 00u30 Michel Spaepen voetbal
24 vrijdag 19u00 - 23u30 Maryse en Chris VanderVoort
25 zaterdag 09u00 - 13u30 Kathy Heylen
25 zaterdag 13u00 - 17u30 Frank Opsomer
25 zaterdag 17u30 - 22u00 Eddy Baeyens
26 zondag 09u00 - 13u30 Rudy Pals
26 zondag 13u00 - 17u30 Magalie Rubbens Yves Adriaenssens CTD Couples delight olv P. Creyf
26 zondag 17u30 - 22u00 Syrah Bilsen
27 maandag 19u00 - 23u30 Ann Hermans
28 dinsdag 19u00 - 23u30 Mireille Tritz
29 woensdag 19u00 - 23u30 Rob Heeman
30 donderdag 19u00 - 23u30 Suzy Dricot
30 maandag 20u30 - 00u30 Matthias Leysen voetbal
Juli Dag Uren Deelnemer1 Deelnemer2 Activiteit
1 vrijdag 19u00 - 23u30 Sven Selens
2 zaterdag 09u00 - 13u30 Ingrid VandenBranden
2 zaterdag 13u00 - 17u30 Lency Eyckmans
2 zaterdag 17u30 - 22u00 Chris Pettens
3 zondag 09u00 - 13u30 Eric Van der Jeught
3 zondag 13u00 - 17u30 Lency Eyckmans
3 zondag 17u30 - 22u00 Sven Selens
4 maandag 19u00 - 23u30 Lency Eyckmans
5 dinsdag 19u00 - 23u30 Dirk Heeman
6 woensdag 19u00 - 23u30 voetbal voetbal
7 donderdag 19u00 - 23u30 Sven Selens
7 donderdag 20u30 - 00u30 Kris Adriaenssens voetbal
8 vrijdag 19u00 - 23u30 Cedric VandeVel
9 zaterdag 09u00 - 13u30 Jan De Groeland
9 zaterdag 13u00 - 17u30 Nicole Creyf
9 zaterdag 17u30 - 22u00 Karl Mertens
10 zondag 09u00 - 13u30 Natasha Bauwens
10 zondag 13u00 - 17u30 Viv Willems
10 zondag 17u30 - 22u00 Dirk Heeman
11 maandag 19u00 - 23u30 Ann Hermans
12 dinsdag 19u00 - 23u30 Frank Opsomer
13 woensdag 19u00 - 23u30 Luc Norga
14 donderdag 19u00 - 23u30 Naomi Geurs
14 donderdag 20u30 - 00u30 Ann Tritz voetbal
15 vrijdag 19u00 - 23u30 Luc Van Herpe
16 zaterdag 09u00 - 13u30 Ingrid VandenBranden
16 zaterdag 13u00 - 17u30 Jan De Groeland
16 zaterdag 17u30 - 22u00 Eddy Baeyens
17 zondag 09u00 - 13u30 Mireille Tritz
17 zondag 13u00 - 17u30 Naomi Geurs
17 zondag 17u30 - 22u00 Luc Van Herpe
18 maandag 19u00 - 23u30 Ingrid VandenBranden
19 dinsdag 19u00 - 23u30 Karina Ceuppens
20 woensdag 19u00 - 23u30 Guy Verdonck
21 donderdag 09u00 - 13u30 Mireille Tritz feestdag
21 donderdag 13u00 - 17u30 Frank Opsomer feestdag
21 donderdag 17u30 - 22u00 Karina Ceuppens feestdag
21 donderdag 20u30 - 00u30 Cor Geurs voetbal
22 vrijdag 17u00 - 21u30 Magalie Rubbens TORNOOI
22 vrijdag 19u00 - 23u30 Luc Van Ingelgom TORNOOI
22 vrijdag 21u00 - 01u00 Gert Lacour TORNOOI
23 zaterdag 09u00 - 13u30 Marleen Lauwers TORNOOI
23 zaterdag 11u00 - 15u30 Eric Van Loon TORNOOI
23 zaterdag 13u00 - 17u30 Marianne Vn Houche TORNOOI
23 zaterdag 15u00 - 19u30 Chris Pettens TORNOOI
23 zaterdag 17u30 - 22u00 Cor Geurs TORNOOI
23 zaterdag 21u00 - 01u00 Luc Van Ingelgom TORNOOI
24 zondag 09u00 - 13u30 TORNOOI
24 zondag 11u00 - 15u30 Gert Lacour TORNOOI
24 zondag 13u00 - 17u30 TORNOOI
24 zondag 15u00 - 19u30 TORNOOI
24 zondag 17u30 - 22u00 TORNOOI
24 zondag 21u00 - 01u00 TORNOOI
25 maandag 17u00 - 21u30 Kathleen Jansen TORNOOI
25 maandag 19u00 - 23u30 Guy Verdonck TORNOOI
25 maandag 21u00 - 01u00 TORNOOI
26 dinsdag 17u00 - 21u30 Linda Vervoort TORNOOI
26 dinsdag 19u00 - 23u30 Luc Van Ingelgom TORNOOI
26 dinsdag 21u00 - 01u00 TORNOOI
27 woensdag 17u00 - 21u30 Chris Pettens TORNOOI
27 woensdag 19u00 - 23u30 TORNOOI
27 woensdag 21u00 - 01u00 Gert Lacour TORNOOI
28 donderdag 17u00 - 21u30 TORNOOI
28 donderdag 19u00 - 23u30 Guy Verdonck TORNOOI
28 donderdag 21u00 - 01u00 TORNOOI
29 vrijdag 17u00 - 21u30 Kathleen Jansen TORNOOI
29 vrijdag 19u00 - 23u30 TORNOOI
29 vrijdag 21u00 - 01u00 TORNOOI
30 zaterdag 09u00 - 13u30 TORNOOI
30 zaterdag 11u00 - 15u30 Etienne Verbrruggen TORNOOI
30 zaterdag 13u00 - 17u30 Cor Geurs TORNOOI
30 zaterdag 15u00 - 19u30 TORNOOI
30 zaterdag 17u30 - 22u00 TORNOOI
30 zaterdag 21u00 - 01u00 TORNOOI
31 zondag 09u00 - 13u30 Kathleen Jansen TORNOOI
31 zondag 11u00 - 15u30 TORNOOI
31 zondag 13u00 - 17u30 TORNOOI
31 zondag 15u00 - 19u30 TORNOOI
31 zondag 17u30 - 22u00 Simon Hinnekens TORNOOI
31 zondag 21u00 - 01u00 TORNOOI
Aug Dag Uren Deelnemer1 Deelnemer2
1 maandag 19u00 - 23u30 Bruno Van Rompaey
2 dinsdag 19u00 - 23u30 Etienne Verbruggen
3 woensdag 19u00 - 23u30 Linda Vervoort
4 donderdag 19u00 - 23u30 Linda Vervoort
4 donderdag 20u30 - 00u30 Eric Van Loon
5 vrijdag 19u00 - 23u30 Bruno Van Rompaey
6 zaterdag 09u00 - 13u30 Erik Van der Jeught
6 zaterdag 13u00 - 17u30 Katrien Vlerick
6 zaterdag 17u30 - 22u00 Kevin Janssens
7 zondag 09u00 - 13u30 Marleen Lauwers
7 zondag 13u00 - 17u30
7 zondag 17u30 - 22u00
8 maandag 19u00 - 23u30 Etienne Verbruggen
9 dinsdag 19u00 - 23u30 Bruno Van Rompaey
10 woensdag 19u00 - 23u30 Marleen Lauwers
11 donderdag 19u00 - 23u30 Karina Ceuppens
11 donderdag 20u30 - 00u30 Eric Van Loon
12 vrijdag 19u00 - 23u30 Michel Spaepen
13 zaterdag 09u00 - 13u30 Katrien Vlerick
13 zaterdag 13u00 - 17u30 Kevin Janssens
13 zaterdag 17u30 - 22u00
14 zondag 09u00 - 13u30
14 zondag 13u00 - 17u30 Katrien Vlerick
14 zondag 17u30 - 22u00 Kevin Janssens